NAKA ZASAHOVALA V TROCH OKRESOCH

SENEC/MARTIN/PRIEVIDZA / Národná kriminálna agentúra od skorých ranných hodín zasahovala v troch okresoch. V rámci akcie zadržali šesť osôb.

V utorok skoro ráno príslušníci NAKA vykonali policajnú akciu v súvislosti s trestnými činmi krádeže a neoprávnenej výroby a používanie platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty. Informovala o tom polícia na svojej stránke.

Video nájdete TU https://www.noviny.sk/krimi/282706-video-naka-zasahovala-v-troch-okresoch

Zasahovali v okresoch Senec, Martin a Prievidza, pričom doposiaľ vykonali šesť domových prehliadok a tri prehliadky iných priestorov. “V rámci akcie príslušníci NAKA zadržali šesť osôb podozrivých zo spáchania uvedených trestných činov,” informuje polícia. Informovať o akcii bude polícia informovať až po vykonaní všetkých procesných úkonov.

NAKA nedávno tiež zadržala známeho podnikateľa:

 

Zdroj: https://www.noviny.sk/krimi/282706-video-naka-zasahovala-v-troch-okresoch

Upozornenie: Internetový obchod www.patrolslovakia.sk nie je autorom článkov a videí. Zdieľa publikované diela. Uvedené diela zároveň neslúžia ako návod, ani ako podnecovanie k páchaniu trestnej činnosti. Cieľom je poukázanie na bezpečnostné riziká bezkontaktných platobných kariet.
Komentáre