O NÁS

KDE STE NÁS VIDELI, ČÍTALI A POČULI

Sme progresívna bezpečnostná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2013. V spolupráci s našou sesterskou spoločnosťou ponúkame širokú škálu bezpečnostných služieb pre organizácie aj domácnosti po celom Slovensku. Súčasne sme obohatili naše produktové portfólio aj o nové bezpečnostné produkty pre osobné každodenné použitie jednotlivých osôb.

MONITORUJEME

Poskytujeme fyzické stráženie a osobnú ochranu, s možnosťou priameho pripojenia na stredisko registrácie poplachov – umožňujúce monitorovanie osôb, majetku, motorových vozidiel.

CHRÁNIME

Naším cieľom nie je len Vaša bezpečnosť, ale aj bezpečnosť Vášho majetku a dokážeme pred zlodejmi ochrániť aj Vaše osobné údaje, identifikačné a platobné karty, ktoré nosíte stále pri sebe.

PONÚKAME

Ponúkame Vám produkty renomovanej certifikovanej medzinárodnej spoločnosti, na ktorých sme pracovali od konca roku 2014 a práve nastal ten správny čas priniesť ich aj na slovenský a český trh.

Všetky naše produkty sú prakticky využiteľné bezpečnostné pomôcky pre každého jednotlivca. Zabraňujú zneužitiu, krádeži alebo strate najdôležitejších osobných vecí, ako sú bankové karty, peňaženky, dokonca aj autá a domy. Naše moderné monitorovacie systémy pre deti, seniorov a ľudí so zdravotným postihnutím dokážu uľahčiť život a sú veľkou pomocou pre súčasného človeka, ktorý je pohltený prácou. Ponúkame aj pickup služby s prideleným vodičom a spojením na stredisko registrácie GPS, ktorý sa o Vás postará počas Vášho pobytu mimo domu, na dovolenke, služobnej ceste a pod.

Náš tím rozvíja a udržiava dlhodobé vzťahy, dbá na diskrétnosť, solventnosť a dobré meno klienta.

CHRÁŇTE SI SVOJU IDENTITU

V posledných rokoch sa prejavil celosvetový záujem o bezkontaktné platobné karty, rôzne čipové karty, ale aj biometrický pas tzv. ePas.  Vaša karta využíva technológiu RFID na frekvencii 13.56 MHz. Táto technológia Vám umožní jednoduché priloženie platobnej karty na určených platobných termináloch. Rovnakým spôsobom fungujú čipové karty vo vlakoch, autobusoch, pri vstupe do budov, či parkovacie karty, ako aj Váš ePas pri hraničnej kontrole. Je to klasický papierový pas so zabudovaným RFID čipom. Banky, obchodníci aj štátne inštitúcie predpovedajú, že v blízkej budúcnosti budú všetky karty a pasy bezkontaktné. Využívanie bezkontaktnej karty alebo ePasu je síce jednoduchšie a rýchlejšie, no mnoho ľudí si neuvedomuje riziko krádeže.