VEĽKOOBCHOD

 

 

 

Pokiaľ ste dodávateľom RFID čipových kariet, platobných systémov alebo ste inštitúcia, ktorá používa RFID karty, ako napríklad dopravná, pôžičková spoločnosť, poisťovňa a pod. S každou Vašou RFID kartou, žiadosťou o úver atď., môžete vybaviť svojich zákazníkov samostatnou, značkovou bezpečnostnou kartou.
Túto kartu môžete dávať ako odmenu či prémiu za využitie vašich služieb. Vaši zákazníci budú kartu používať každý deň, tým zaistíte, že meno Vašej firmy bude stále na očiach a zákazníkom bude pripomínať Vašu pomoc.
Môžete si dať vyrobiť firemné vizitky z našej patentovanej bezpečnostnej PS Karty, ktorá zaistí exkluzivitu Vášmu menu.

Vernostná/členská/zľavová karta

Výdajom bezpečnostnej karty zaistíte, že Váš zákazník vidí logo Vašej firmy pri každej príležitosti. Keď otvorí peňaženku, vyberá kartu z peňaženky, pri nočnej zábave, platení alebo pri ukazovaní priateľom.

Marketingový a promočný nastroj

Poskytnutím karty pri nákupe ako darček alebo tzv. Freebie, získate marketingový nastroj, ktorý nikdy nebude zahodený, bude vždy na očiach a bude používaný. Vaše meno sa tak jednoducho dostane do povedomia zákazníka.

Elegantná technológia

Rad vysokokvalitných bezpečnostných kožených produktov skonštruovaných s RFID & NFC ochranou technologiou s Vašim logom. Hlavné produkty sú bezpečnostná RFID pánska a dámska penaženka, púzdra pre telefóny a tablety, ktoré chránia Vaše osobné údaje, dáta a NFC zariadenia pred zneužitím.

Elagntná technológia môže byť spojená s Bluetooth Alarmom, čo predstavuje jedinečné riešenie na ochrany osobných údajov,dát alebo NFC zariadenia a osobného majetku pred stratou alebo kradežou .