Blog

INOVATÍVNE STRÁŽENIE BEZ ĽUDÍ JE EFEKTÍVNEJŠIE

Mário Púš, konateľ a zakladateľ spoločnosti PATROL SLOVAKIA, prináša svojim klientom inovatívne IT riešenia, ktoré dokážu dokonale zabezpečiť každý objekt.  Ako sa zmenil bezpečnostný trh za deväť rokov vášho pôsobenia?  Kedysi využívali súkromné bezpečnostné služby hlavne fyzické stráženie. Ja som od začiatku videl potenciál v pulte centrálnej ochrany (PCO) a v kamerovom systéme. Najväčší...

TAKTO ĽAHKO VÁS MÔŽU OKRADNÚŤ: BEZKONTAKTNÉ PLATOBNÉ KARTY BY STE SI MALI CHRÁNIŤ!

Zdroj: https://tivi.cas.sk/video/2517742/takto-lahko-vas-mozu-okradnut-bezkontaktne-platobne-karty-by-ste-si-mali-chranit/ Upozornenie: Internetový obchod www.patrolslovakia.sk nie je autorom článkov a videí. Zdieľa publikované diela. Uvedené diela zároveň neslúžia ako návod, ani ako podnecovanie k páchaniu trestnej činnosti. Cieľom je poukázanie na bezpečnostné riziká bezkontaktných platobných kariet.

VIDEO: AKO SI OCHRÁNIŤ PLATOBNÉ KARTY V PEŇAŽENKE PRED ICH ZNEUŽITÍM?

https://www.youtube.com/watch?v=zLogGYHBXs4       Zdroj: https://touchit.sk/video-touchit-ako-si-ochrani-t-platobne-karty-v-penazenke-pred-ich-zneuzitim/146135 Upozornenie: Internetový obchod www.patrolslovakia.sk nie je autorom článkov a videí. Zdieľa publikované diela. Uvedené diela zároveň neslúžia ako návod, ani ako podnecovanie k páchaniu trestnej činnosti. Cieľom je poukázanie na bezpečnostné riziká bezkontaktných platobných kariet.

TV NOVINY MARKÍZA – BEZPEČNEJŠIE PLATENIE

  Zdroj: http://www.tvnoviny.sk/ekonomika/1897991_bezkontaktne-kreditky-su-prezitok-bezpecnejsie-sposoby-platenia-uz-prisli-aj-na-slovensko# Upozornenie: Internetový obchod www.patrolslovakia.sk nie je autorom článkov a videí. Zdieľa publikované diela. Uvedené diela zároveň neslúžia ako návod, ani ako podnecovanie k páchaniu trestnej činnosti. Cieľom je poukázanie na bezpečnostné riziká bezkontaktných platobných kariet.

Bezkontaktné bankové karty sú veľmi pohodlné, ale prečítajte si ako podvodníci dokážu ukradnúť Vaše údaje len tým, že stoja vo vašej blízkosti – a položte si otázku… budete tieto karty ešte používať?

Bezkontaktné karty sa stali štandardom takmer pre všetky debetné a kreditné karty v Británii Popularita bezkontaktných kariet však vedie k nepretržitému rozmachu bezkontaktných podvodov Niektoré telefóny fungujú zároveň ako čítačky kariet cez aplikáciu nazvanú „NFC čítačka kreditných kariet“ (credit card reader NFC) Táto technológia umožňuje načítavať bankové karty cez oblečenie a peňaženku Harry...

Ďakujeme za kontaktovanie

Ozveme sa Vám v čo najkratšom možnom čase.