Kamerové systémy

moderné zabezpečovacie riešenia

Zníženie straty a eliminácia kriminality​

Bezpečnostné hrozby prichádzajú zvonku i zvnútra firmy. Preto PATROL SLOVAKIA s.r.o. so svojim inteligentným a inovatívnym systémom ochrany funguje ako efektívny spôsob prevencie externej a internej kriminality a znižuje straty zapríčinené krádežami, požiarom alebo inými nepredvídateľnými udalosťami. Na základe bezpečnostnej analýzy, Vám vypracujeme systém šitý na mieru, ktorý sa po nainštalovaní bude starať o ochranu a správne fungovanie bezpečnostných procesov vo vašej firme.

Nepretržitý dohľad nad objektom​

Nepretržitý diaľkový dohľad zabezpečí, že budete mať monitorovanú oblasť neustále pod kontrolou a s aktuálnymi informáciami o stave vašej firmy.

Reporting

Inteligentný a inovatívny systém spracovania reportov, grafická analýza a ďalšie prepočty, ktoré Vám poskytnú požadované informácie na mieru.

Dáta pre marketing​

Analýza dát o návštevnosti a správanie zákazníkov Vám umožní presne naplánovať a zacieliť marketingové kampane tak, aby ste z nich vyťažili čo najviac.

Šetrí náklady vďaka automatizácii​

Inteligentná technológia, ktorou sú naše systémy vybavené v spolupráci s našim Pultom centrálnej ochrany, zjednoduší a zautomatizuje pracovné postupy v logistických či priemyselných areáloch. Tým zníži vaše náklady na pracovnú silu, a keďže tento systém pracuje nepretržite, vďaka nemu máte neustálu kontrolu nad celou  oblasťou.

Monitoring parkoviska

Týmto získate lepší prehľad o obsadenosti parkovacích miest a fungovaní vášho parkoviska. Naša technológia umožňuje nielen efektívnu ochranu zaparkovaných vozidiel, ale aj spôsob ako zefektívniť fungovanie parkoviska a využívanie parkovacích miest. Taktiež dokážeme čítať a zaznamenávať ŠPZ a na základe nich podmieňovať vstup a výstup z parkoviska alebo pri nečakaných incidentoch mať záznam vrátane ŠPZ. V prípade potreby zahájime aktívnu spoluprácu s Políciou Slovenskej republiky.

Rozpoznávanie tvare​

Vďaka tejto inteligentnej funkcii získate prehlaď o osobách, ktoré vstupujú do Vášho objektu. Tieto tváre sa zaznamenávajú a  v prípade potreby Vám vieme nadstaviť upozornenie na konkrétnu osobu, ktorú si v chránenom objekte neželáte. Systém ju v prípade zaznamenania označí a upozorní vzdialený dohlaď na jej prítomnosť. Touto funkciou inteligentných kamier dokážeme ovládať aj konkrétny vstup, otvárať ho a zatvárať osobám na základe vytvorenej databázy.

Okamžitá reakcia

V mimoriadnych a krízových situáciách sa na miesto okamžite vysiela mobilná zásahová jednotka, ktorá skontroluje danú situáciu a následne celý objekt. Pracovník pultu centrálnej ochrany všetko okamžite zaznamená a upozorní vás, aby ste mohli okamžite reagovať.

Bezpečnosť
kariet

Chráňte svoje karty pred nechceným vykradnutím Vašich údajov a hlavne úspor. RFID bezpečnosť je tu.

Pult centrálnej ochrany (PCO)

Dozor na diaľku pomocou kamier šetrí čas, náklady a je prepojený na profesionálnu výjazdovú jednotku.

Mobilná strážna služba

Pozostáva z pravidelných, resp. nepravidelných obhliadok chránených objektov mobilnou hliadkou.

Osobná
ochrana

Individuálna aj skupinová ochrana podľa postavenia klienta. Bezpečný a zodpovedný prístup, bez obmedzenia rodiny a narúšania súkromia.

Fyzická ochrana objektov

Individuálna aj skupinová ochrana podľa postavenia klienta. Bezpečný a zodpovedný prístup, bez obmedzenia rodiny a narúšania súkromia.

Správa budov Facility MNGMNT

Správa budov a bezpečnosť nehnuteľností. Od základných oznamov chýb, cez riešenie vzniknutých problémov a incidentov.

Ďakujeme za kontaktovanie

Ozveme sa Vám v čo najkratšom možnom čase.